• Współpraca / Dostawcy

PRODUCENCI 

Sklep FRUPO.pl znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju oraz wzrostu sprzedaży, dlatego poszukuje nowych partnerów biznesowych, którzy chcieliby znaleźć nowy kanał dystrybucji swoich produktów. Jesteśmy zainteresowani przede wszystkim współpracą z polskimi producentami lub dystrybutorami artykułów dziecięcych oraz niemowlęcych, jak również osobami tworzącymi produkty własnoręcznie (DIY). Jesteśmy ciekawi każdej propozycji. Ze swojej strony oferujemy rzetelne i uczciwe podejście do każdego partnera biznesowego oraz korzystne warunki współpracy w systemie win to win.

 

BLOG i YOUTUBE

Jesteś blogerem, youtuberem lub innym influencerem? Masz pomysł na ciekawą kampanię? Lubisz robić kreatywne zdjęcia i testować różne produkty? Napisz do nas! Podaj adres swojego bloga lub kanału na youtubie i linki do kont Social Media. Na pewno uda nam się razem stworzyć coś niesamowitego!
Nie czekaj! Napisz do nas już teraz :)

 

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą lub chciałbyś umieścić swoje produkty w naszym sklepie koniecznie skontaktuj się z nami pod adresem mailowym :

dostawcy@frupo.pl

Prosimy o przesyłanie swoich ofert handlowych wraz z proponowanymi warunkami współpracy. Prosimy również uwzględnić aspekty takie jak - reklamacje, terminy płatności, MOQ, rodzaj i terminy dostaw.